Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6395
Stary 28.06.2010, 22:30
Milinkovic na tych filmikach wyglada ok, z tym ze podobny można by zmontować o każdym - Filip Burkhart w ostatnich meczach Ary mial kilka takich dryblingow ze messi sie może uczyć Żeby ocenić czyjes umiejętności trzeba po prostu zobaczyć co najmniej 2-3 CAŁE mecze danego zawodnika, najlepiej w momencie kiedy mówi sie o nim że jest w gazie.

Na tych filmikach widać przedewszystkim ze :
a) Liga Serbska to dno - graja tam wielkie talenty, ale 0 organizacji gry w obronie kopanka jak w 3 lidze, obrońcy kryja jak na starych filmach z jat 90 i co i rusz są sytuacje sam na sam.
b) Liga słowacka - lepiej z dyscyplina taktyczna słabiej z umiejetnosciami pilkarzy.

Nauczmy sie doceniac naszą ligową kopankę.

A tak wogóle to nie neguję że jest to ciekawy zawodnik, z tym ze wogóle nei widze u niego takiej agresji w grze która u bocznego pomocnika jest bardzo pożądana. Chłopakowi bliżej do Stilicia - opanowany nienaganny technicznie ale i "miękki". Nam potrzeba skrzydłowego z "depnięciem". Takiego jak Kosa czy Peszko - grajacego chaotycznie, szarpiacego - takiego który potrafi nieobliczalnym rajdem zrobić coś z niczego, poderwać zespół do walki kiedy reszta drużyny gra zbyt statycznie. Mamy już w kadrze jedengo bardzo dobrego bocznego pomocnika, o dobrej wrzutce, dryblingu i technice (serio tak uważam ) na imeię mu Wojtek. Niestety Wojtek to też typ technika purytysty unikającego kontaktu fizycznego, i moło dynamicznego, z tąd nigdy nie bedzie on spełniał takiej roli jak Błaszczu czy Kosa kiedyś.

Milinkowić IMHO to kolejny Stilić - dobry na środek jako defensywny rozgrywający - z tego co widać na filmikach - To nie jest typowy Boczny Pomocnik. Peszki z niego nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 28.06.2010 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując