Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2605
Stary 28.06.2010, 22:28
Pytania dwa:
1. Czy będą jakieś relacje video z treningów Wisły,czy nie posiadamy źródła w Niemczech, które mogłoby coś takiego wykonac?
2. Czy bedzie transmisja/skrót meczu z Dreznem w środe?
Odpowiedz cytując