Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4179
Stary 28.06.2010, 22:05
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Niech spierdala, zrobimy mu Dolhę.
sorry, ze nie na temat, ale ciekawi mnie, jaki bylby efekt, gdybyśmy w każdym meczu "robili Dolhe" bramkarzowi rywala; mecze na Reymonta dla wielu z nich bylyby koszmarem
Odpowiedz cytując