Karherop napisał(a):

|
plotka plotka , ale oboło mi sie o oczy ze Milinkovic ma iść jednak do Athletic Bilbao ( nie mam nic na potwierdzenie tej informacji ) , wydaje mi się to mało prawdopodobne , ale jednak wszystkie media opieraja się wyłacznie na tym że pomocnik Koszyc nie uczestniczy w zgrupowaniu tego zespołu . To troche za mało aby od razu wnioskować że trafi akurat do Wisły . Takimi zawodnikami interesują się dziesiątki klubów . Warto poczekac na ostateczną informacje , bo takich 99% transferów bylo już w Wiśle dziesiątki .
|
Z tym Athletic Bilbao jest jeden problem .... Czy w tym klubie piłkarzami nie są tylko Baskowie ? Więc zdrowy rozsądek podpowiada, że to nie możliwe.
Na czacie ktoś pisał(chyba ktoś kto się podszywał pod zbymaka), że Milinkovic idzie do Barcy Athletic. Oczywiście te wszystkie infa z czatu można o dupę rozbić

EDIT: Wyprzedzili mnie ale cóż
