ostach1906aka napisał(a):

zobaczymy jak Ty bedziesz mowil w takim wieku
|
Najpierw chciałbym takiego wieku dożyć
Pretensje mam raczej do TVP, które zatrudnia ekspertów którzy:
a) są starzy i nie potrafią sie wysłowić
b) nie znają sie na piłce
c) nie wiedzą co się dzieje na boisku
d) nie wiedzą co to jest spalony