Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2604
Stary 28.06.2010, 21:40
Zawodnicy Wisły Kraków zameldowali się już w Barsinghausen. Wiślacy na miejsce dotarli niedługo po godzinie 21. (+ foto)

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_w_niemczech/

Odpowiedz cytując