przemek1902 napisał(a):
|
Takie pytanko mam - jak to bylo w poprzednich latach, jak Wisla byla na zgrupowaniach - nowi zawodnicy byli prezentowani w Krakowie czy na miejscu w jakimś hotelu? Nie potrafie w tej chwili sobie przypomnieć konkretnego przypadku.
|
Zalezy. Jak był czas to konferencja odbywała się w Krk po czym chłopina jechał na zgrupo. Ja nie to info na oficjalnej i nikt poza nii chłopa nie widział.
Na zgrupowaniu w jakimś hotelu to co najwyżej moga zaprezentować kogoś kolegom z drużyny

bo innym to raczej słabo.
EDIT: sorry, małe zamieszanie. Miałam zaznaczona " " i źle pokasowałam.