Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6385
Stary 28.06.2010, 21:19
przemek1902 napisał(a):
Takie pytanko mam - jak to bylo w poprzednich latach, jak Wisla byla na zgrupowaniach - nowi zawodnicy byli prezentowani w Krakowie czy na miejscu w jakimś hotelu? Nie potrafie w tej chwili sobie przypomnieć konkretnego przypadku.
Zalezy. Jak był czas to konferencja odbywała się w Krk po czym chłopina jechał na zgrupo. Ja nie to info na oficjalnej i nikt poza nii chłopa nie widział.

Na zgrupowaniu w jakimś hotelu to co najwyżej moga zaprezentować kogoś kolegom z drużyny bo innym to raczej słabo.

EDIT: sorry, małe zamieszanie. Miałam zaznaczona " " i źle pokasowałam.
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 28.06.2010 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując