Temat
:
Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-)
Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline
#
624
28.06.2010, 20:47
TSW Fanatyk
napisał(a):
"Co wy na zgode z Motorem Lublin?Lechia trzyma z Motorem a maja niezla chuliganke nawet.
Ja nie mieszkam w Krk i jest sytuacja ze moja miejscowosc wie ze Wisla jestem i mam troche lipe ale coz w sercu tylko WISLA i nic tego nie zmieni...a wlasnie w moim miescie jest zgoda Chelmianka&Motor.Fajnie by bylo zeby zeby do naszych zgod jeszcze Motor dolaczyc.Co wy na to?
TYLKO WISŁA TS!"
napisał
Daif1906
co Wy na to?
Wisła&motor!
oj chlopie masz ty pojecie o czym piszesz? musiał bys chyba inną zgodę zerwać a w ogole to nie ma o czym pisać
węgorz2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do węgorz2
Znajdź inne posty napisane przez węgorz2