Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6359
Stary 28.06.2010, 19:32
zbymak napisał(a):Wyświetl post
To może zapodamy nazwisko nowego obroncy? Czy poczekamy jak bedzie zalatwiony na 100%?
Ja przepraszam, ale takimi postami to się ośmieszasz i sam sobie przeczysz. Bo niby zapierasz się rekami i nogami, że nie szukasz lansu i poklasku na forum (razem z masiosem czy jak mu tam), ale z drugiej strony wstawiasz takie kfiatki. które jasno można zrozumieć "Haha, jestem zajebisty, wiem coś! Może Wam powiem...? A moze lepiej nie? Proście mnie to może akurat będę tak fany i napiszę..."

Wiesz i chcesz to pisz, wiesz i nie chesz to nie pisz, ale daruj nam takie posty. Bo tym samym skazujesz wszystkich na lawinę pytań, próśb i błagania Waszego kółeczka adoracyjnego. Bo cżłowiekowi gorzej się robi jakmusi się przez to przebijać.

Albo załóżcie temat "My, nasze info i nasi fani" i kto będzie chciał będze sobie wchodził, a kto nie to nie będzie skazany na przebijanie się przez te setki bzdurnych postów.

PS. Pzepraszam modów za off top, ale już nie mogę
Odpowiedz cytując