Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26543
Stary 28.06.2010, 18:27
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Zakontraktują Etame na 3-4 lata, a jak się nie sprawdzi, to go oskarżą, że zfałszował papiery i wywalą na zbity pysk.
A jak będzie grać dobrze, to co za różnica czy ma 23 czy 28 lat? Win - win situation
Różnica jest ogromna bo ten gość słynie z tego że goli nie strzela.1 gol będąc rezerwowym w 4 lidze hiszpańskiej to jego cały wyczyn w karierze.Tak więc jak ma 19 lat to można popatrzeć na to co prezentuje na testach , jak ma 25 to wiadomo że to poroniony pomysł go zatrudniać.

A co do sfałszowanych papierów to pewnie jest to prawie niewykonalne by tego dowieść
A podejrzenia że coś z nim jest nie tak są nie pozbawione sensu - mam nadzieje że w klubie o tym wiedzą i mają świadomość że być może nie jest to 19 a 25 latek.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując