Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26539
Stary 28.06.2010, 18:06
Ok, tylko niech się do tego przyzna, a nie udaje greka. Chociaż niesmak i tak by pozostał. Jednak moim zdaniem dla oszustów nie powinno być w Wiśle miejsca, pomijajać już kwestie które przedstawiłem wczesniej.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując