K4millo napisał(a):

Co w związku z tym? Załóżmy że spodoba się Kasperczakowi i podpisza z nim kontrakt, to potem na onecie itp. pojawią takie tytuły np. Piłkarz Wisły ma sobowtóra albo jest oszustem. Ze strony marketingowej na pewno coś takiego jest naszemu klubowi potrzebne. Jestem przekonany że media nie odpuściłyby tego tematu, a wrecz zrobiły wszystko żeby dopieć Wiśle.
A to że ludzie z naszego klubu wiedzą o tym przekręcie to nie byłbym taki pewny.
Mimo wszystko mam nadzieję, że mu wkrótce podziękują.
|
Jak się okaże lepszy od Brożka i Małego to niech sobie ma nawet te 25lat.