Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26538
Stary 28.06.2010, 18:02
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Co w związku z tym? Załóżmy że spodoba się Kasperczakowi i podpisza z nim kontrakt, to potem na onecie itp. pojawią takie tytuły np. Piłkarz Wisły ma sobowtóra albo jest oszustem. Ze strony marketingowej na pewno coś takiego jest naszemu klubowi potrzebne. Jestem przekonany że media nie odpuściłyby tego tematu, a wrecz zrobiły wszystko żeby dopieć Wiśle.

A to że ludzie z naszego klubu wiedzą o tym przekręcie to nie byłbym taki pewny.

Mimo wszystko mam nadzieję, że mu wkrótce podziękują.
Jak się okaże lepszy od Brożka i Małego to niech sobie ma nawet te 25lat.
Odpowiedz cytując