Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5739
Stary 28.06.2010, 17:00
Cytat:
Oldboje Wisły Kraków organizują licytację koszulki i piłki z podpisami zawodników pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Dochód z niej zostanie przeznaczony na wykonanie nagrobka zmarłego niedawno Jarosława Giszki – byłego piłkarza Wisły Kraków.

Do wylicytowania są piłka i wiślacka koszulka meczowa uczestnika Mistrzostw Świata, Andraża Kirma. Zarówno na piłce, jak i na koszulce swoje podpisy złożyli zawodnicy pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Aby wziąć udział w licytacji, należy wysłać na adres mailowy [email protected] maila, z informacją, który przedmiot się licytuje, proponowaną kwotą i swoim numerem kontaktowym. Po telefonicznej weryfikacji o najwyższej sumie informować będziemy na www.wisla.krakow.pl W tytule maila prosimy wpisać słowo „Licytacja”. Cena wywoławcza obu przedmiotów to 10 zł. Licytacje trwają do środy, 7 lipca, do godziny 12:00.

W ostatni weekend Wiślaccy oldboje wzięli udział w I Memoriale im. Jarka Giszki. Do zebranych w jego czasie pieniędzy chcą dodać te, które uda im się wylicytować, a także zebrać w trakcie kolejnego turnieju charytatywnego, który odbędzie się 17 lipca w Słupsku – czyli w rodzinnych stronach Jarosława Giszki.

Całość zebranych funduszy zostanie przeznaczona na wykonanie nagrobka zmarłego piłkarza, a także na pomoc rodzinie Jarosława Giszki.

Zapraszamy do licytacji.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_autografami/
Odpowiedz cytując