To było istne sukinsyństwo. Nie znam dziewczyny, ale strasznie mi jej żal i również życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!
Macios, czy pisząc np do jutra masz coś konkretnego na myśli?

(np jakaś konferencja przewidziana?)
Aha, i jeszcze jedno chłopaki, bo to Zbymaka też się tyczy. Jak już jest jakiś transfer pewny to możecie np godzinę czy dwie wcześniej podać konkretnie o kogo chodzi

Publicznie lub odpowiadając na pw, kto sobie nie życzy niespodzianki psuć.
Jejku, oby jeszcze Milinković doszedł, może Makinwa i dobry stoper to wrócimy na dobre tory
