Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26517
Stary 28.06.2010, 15:54
To było istne sukinsyństwo. Nie znam dziewczyny, ale strasznie mi jej żal i również życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Macios, czy pisząc np do jutra masz coś konkretnego na myśli? (np jakaś konferencja przewidziana?)

Aha, i jeszcze jedno chłopaki, bo to Zbymaka też się tyczy. Jak już jest jakiś transfer pewny to możecie np godzinę czy dwie wcześniej podać konkretnie o kogo chodzi Publicznie lub odpowiadając na pw, kto sobie nie życzy niespodzianki psuć.

Jejku, oby jeszcze Milinković doszedł, może Makinwa i dobry stoper to wrócimy na dobre tory
Odpowiedz cytując