Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
26515
28.06.2010, 15:24
jezeli bylo to na w/w chacie to mi osobiscie wydaje sie, ze odpowiedzi juz sam sobie udzieliles. Spojrz 2-3 strony wczesniej.
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a