Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26514
Stary 28.06.2010, 15:24
TeeS88 napisał(a):Wyświetl post
Macios to Ty napisałeś, czy ktoś podszywał się pod ciebie? A mianowicie napisałeś(lub ktoś inny) że jutro kontrakt podpisuje Ante Araci, przechodzi za 750 tyś. To Ty napisałeś, czy ktoś podszywał się pod ciebie?
Mówił na forum, że ktoś się pod niego podszywa, a tak w ogóle to zdrowy rozsądek powinien podpoawiadać, że te 2 zbymaki i 3 maci0sy na chatcie to ludzie robiący sobie jaja.
Ja nie chce komentować przyjścia Żurawia, bo to wielkie nie wiadoma, okaże się po rundzie - chociaż osobiście jestem troszkę rozczarowany. Mimo to mam nadzieje, że po rundzie cofnę te słowa
Odpowiedz cytując