TeeS88 napisał(a):

Macios to Ty napisałeś, czy ktoś podszywał się pod ciebie? A mianowicie napisałeś(lub ktoś inny) że jutro kontrakt podpisuje Ante Araci, przechodzi za 750 tyś. To Ty napisałeś, czy ktoś podszywał się pod ciebie?
|
Mówił na forum, że ktoś się pod niego podszywa, a tak w ogóle to zdrowy rozsądek powinien podpoawiadać, że te 2 zbymaki i 3 maci0sy na chatcie to ludzie robiący sobie jaja.
Ja nie chce komentować przyjścia Żurawia, bo to wielkie nie wiadoma, okaże się po rundzie - chociaż osobiście jestem troszkę rozczarowany. Mimo to mam nadzieje, że po rundzie cofnę te słowa
