Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TeeS88
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
26513
28.06.2010, 15:21
Macios to Ty napisałeś, czy ktoś podszywał się pod ciebie? A mianowicie napisałeś(lub ktoś inny) że jutro kontrakt podpisuje Ante Araci, przechodzi za 750 tyś. To Ty napisałeś, czy ktoś podszywał się pod ciebie?
TeeS88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TeeS88
Znajdź inne posty napisane przez TeeS88