Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26510
Stary 28.06.2010, 15:08
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Nie "wielki" tylko "wasz" jak już...

Spokojnie, wiem, ze wszyscy niecierpliwy ale kilka dni jeszcze wytrzymacie...
np do jutra

Ps. Nie piszcie do mnie na pw o nazwiska...
Skąd Wam do głowy przyszło ze skoro nie pisze na forum to napisze do kogos kto pierwszy raz sie dzisiaj do mnie odezwał?
Rzeczywiście ogromna różnica pomiędzy "Wielki" a "Wasz"
Odpowiedz cytując