maci0s napisał(a):

Nie "wielki" tylko "wasz" jak już...
Spokojnie, wiem, ze wszyscy niecierpliwy ale kilka dni jeszcze wytrzymacie...
np do jutra
Ps. Nie piszcie do mnie na pw o nazwiska...
Skąd Wam do głowy przyszło ze skoro nie pisze na forum to napisze do kogos kto pierwszy raz sie dzisiaj do mnie odezwał?
|
Rzeczywiście ogromna różnica pomiędzy "Wielki" a "Wasz"
