Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26509
Stary 28.06.2010, 15:01
krasny napisał(a):Wyświetl post
To teraz sie nie dziwie dlaczego negocjacje trwają tak długo! Ciekawe czy gustuje rowniez w Murzynach...
Padłem..heheheh.....
Co do tematu: to możliwe że nie było Jarosza bo z kimś negocjował. Jedno jest pewne: jeszcze ktos do nas trafi. Co do Żurawia: hm...szkoda że nie jest młodszy ale mam nadzieję że pomoże drużynie.
Odpowiedz cytując