krasny napisał(a):

|
To teraz sie nie dziwie dlaczego negocjacje trwają tak długo! Ciekawe czy gustuje rowniez w Murzynach...
|
Padłem..heheheh.....

Co do tematu: to możliwe że nie było Jarosza bo z kimś negocjował. Jedno jest pewne: jeszcze ktos do nas trafi. Co do Żurawia: hm...szkoda że nie jest młodszy ale mam nadzieję że pomoże drużynie.