Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26507
Stary 28.06.2010, 14:57
Chlopek123 napisał(a):Wyświetl post
No Jarosza nie bylo na konferencji wiec pewnie kogos dopinał a jako dyro wykonawczy powinien byc na takiej konferencji
To teraz sie nie dziwie dlaczego negocjacje trwają tak długo! Ciekawe czy gustuje rowniez w Murzynach...

Odpowiedz cytując