Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26504
Stary 28.06.2010, 14:55
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Po prostu wszyscy jesteśmy tacy niecierpliwi, że ja nie mogę.

Też się zawiodłem, bo uwierzyłem, że już dzisiaj będzie Milinković.

Maci0s mówił dziś: "dla tych którzy mi wierzyli będzie dzisiaj wielki dzień" - te słowa też sprawiły, że myślałem o dwóch nowych zawodnikach
Nie "wielki" tylko "wasz" jak już...

Spokojnie, wiem, ze wszyscy niecierpliwy ale kilka dni jeszcze wytrzymacie...
np do jutra

Ps. Nie piszcie do mnie na pw o nazwiska...
Skąd Wam do głowy przyszło ze skoro nie pisze na forum to napisze do kogos kto pierwszy raz sie dzisiaj do mnie odezwał?
Odpowiedz cytując