kosaTS napisał(a):

Po prostu wszyscy jesteśmy tacy niecierpliwi, że ja nie mogę. 
Też się zawiodłem, bo uwierzyłem, że już dzisiaj będzie Milinković.
Maci0s mówił dziś: "dla tych którzy mi wierzyli będzie dzisiaj wielki dzień" - te słowa też sprawiły, że myślałem o dwóch nowych zawodnikach
|
Nie "wielki" tylko "wasz" jak już...
Spokojnie, wiem, ze wszyscy niecierpliwy ale kilka dni jeszcze wytrzymacie...
np do jutra
Ps. Nie piszcie do mnie na pw o nazwiska...
Skąd Wam do głowy przyszło ze skoro nie pisze na forum to napisze do kogos kto pierwszy raz sie dzisiaj do mnie odezwał?