Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26502
Stary 28.06.2010, 14:49
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Jak wyglada? buzi sobie daja na powitanie?
skoro nie bylo pytan to po co mial Zurawkski jak imbecyl siedziec na taborecie przez nastepna godzine?
niektorzy to juz zaczynaja sie dopie.. do takich ******* jak konferencja, ktora wyglada jak kazda inna, byla krotsza bo dziennikarze nie mieli juz pytan , ot cala filozofia.. niektorzy to maja niezle jazdy
Człowieku czytam większość Twoich postów w różnych tematach i wnioskuje, że chciałbyś, żeby Wisła byłą klubem na poziomie. Dlatego powinno się wymagać profesjonalizmu nawet w takich jak ty to napisałeś ******* jak konferencja.
Byłem na konferencji Hannoveru 96. Przedstawiali jakiegoś tam piłkarza. Obecni byli właściciel klubu, prezes, trener, kapitan drużyny i sam zawodnik. Każdy po kolei zabierał głos. Dziennikarze zadawali różne pytania, o transfery, o obóz przygotowawczy i inne rzeczy. Dzięki takiemu spotkaniu chociaż nie dużo rozumiałem ale miałem tłumacza mogłem poznać plany zespołu, cele itp. U nas we wszystkich sprawach jest głucha cisza. Nawet nie znamy wszystkich sparingpartnerów. Nie wiemy co z naszym stadionem. Skoro był wyjazd to po co organizować takie coś na prędce Takie konferencje do tego służą żeby się dowiedzieć co i jak... Zrobić parę fotek można było zrobić nawet w autobusie, a nie robić zamieszanie.
Odpowiedz cytując