Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia
Offline
#
26495
28.06.2010, 14:44
No Jarosza nie bylo na konferencji wiec pewnie kogos dopinał
a jako dyro wykonawczy powinien byc na takiej konferencji
Chlopek123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chlopek123
Znajdź inne posty napisane przez Chlopek123