|
Człowieku, te kmiecie nie mają nic wspólnego z Wisłą,jak ci założy kibic legii koszulkę Wisły to też go wiślakiem nazwiesz !!!
Gówniarze mają wakacje i robią co chcą bo przecież nikt im nic nie zrobi
Przepraszam że z tematu trochę się oderwałem ale bronie szacunku kibica Wisły
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|