|
bardzo ciekawy jestem na jakie pieniądze przystał Maciek, skoro nie mogli znaleźć młodszego i bardziej perspektywicznego gracza z zagranicy
tylu jest utalentowanych napastników ze słabszych lig
niewątpliwie jest to ukłaon w stronę kibiców
i nie zdziwiłbym się widząc w przyszłym tygodniu newsy: Franek i Żuraw w ataku Wisły oraz Szymek wraca do treningów z Białą Gwiazdą...
|