Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#956
Stary 28.06.2010, 13:31
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Szkoda niestety ze w tej edycji pucharów bierze jeden z biedniejszych klubów Ruch Chorzów i Jagielonia która nie może znaleśc pożądnego sponsora poza mistem.
jakie szkoda jakie szkoda?
wywalczyli miejsce w pucharze to grają

to już w ogólne nie można by nazwać tego sportem gdyby miejsce w lidze od kasy zależało..
Odpowiedz cytując