Angmir napisał(a):

|
Szkoda niestety ze w tej edycji pucharów bierze jeden z biedniejszych klubów Ruch Chorzów i Jagielonia która nie może znaleśc pożądnego sponsora poza mistem.
|
jakie szkoda jakie szkoda?

wywalczyli miejsce w pucharze to grają
to już w ogólne nie można by nazwać tego sportem gdyby miejsce w lidze od kasy zależało..