Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1115
Stary 28.06.2010, 13:22
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Jak się zda na prawo jazdy, dostanie sie ten świstek od egzaminatora, to mamy cos jeszcze robic czy tylko czekać na wyrobienie dokumentu?
Zależy jakie zwyczaje masz w urzędzie, u jednych wpłaca się z góry za wyrobienie dokumentu a w innych urzędach płacisz przy odbiorze.
I
Odpowiedz cytując