StelmiOriginal napisał(a):

|
Jak się zda na prawo jazdy, dostanie sie ten świstek od egzaminatora, to mamy cos jeszcze robic czy tylko czekać na wyrobienie dokumentu?
|
Zależy jakie zwyczaje masz w urzędzie, u jednych wpłaca się z góry za wyrobienie dokumentu a w innych urzędach płacisz przy odbiorze.