misiek007 napisał(a):

|
naśmiewaliście sie co to bedzie za transfer z 3 ligi hiszpanskiej to macie....Fernando Soriano oficjalnie w Osasunie Pampeluna...
|
Tak samo szkoda, ze nie przyszli do nas rokujacy napstnik Znicza, Mariusz Lewandowski i utalentowany rozgrywajacy Poloni, Stefan Majewski.
Wez ty sprawdz zanim cos napiszesz. Az dziw bierze, ze przynajmniej zalogowac sie potrafisz.