Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26443
Stary 28.06.2010, 13:15
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
naśmiewaliście sie co to bedzie za transfer z 3 ligi hiszpanskiej to macie....Fernando Soriano oficjalnie w Osasunie Pampeluna...
Tak samo szkoda, ze nie przyszli do nas rokujacy napstnik Znicza, Mariusz Lewandowski i utalentowany rozgrywajacy Poloni, Stefan Majewski.

Wez ty sprawdz zanim cos napiszesz. Az dziw bierze, ze przynajmniej zalogowac sie potrafisz.
Odpowiedz cytując