Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26442
Stary 28.06.2010, 13:13
Po co to się martwić na zapas ?
32 lata to nie jest tak dużo , z dwa sezony na wysokim poziomie minimum powinien pograć .
Ile Mięciel miał lat ? W każdym razie jeden zawodnik to żadna reguła - czy to Frankowski czy Mięciel .
Następna rzecz , w końcu Wisła będzie przynajmnie , może conajmniej .... 2 solidnych napastników .
To naprawdę robi różnicę , oby jeszcze tylko Garguła był w formie , to nie tylko atak będzie ale i rozgrywający ofensywny pomocnik .
Na tym oczywiście nie można skończyć , potrzebna są jeszcze wzmocnienia i uzupełnienia składu - zresztą nie zapowiada się żeby to był koniec . Chcąc niechcąc wchodzimy w inną erę naszej piłki ligowej , to jednoczesnie i zachęca i wymusza niektóre ruchy .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując