labtec napisał(a):

bo co piknik fanie ?
Tak samo można się Ciebie czepiac że używasz herbu ssa, więc zejdź ze mnie internetowy hoolsie w kapciach.
Dzięki panowie za odpowiedź !
|
PIKNIK FAN i INTERNETOWY HOOLS...

dzięki...

od dzisiaj tak będę o sobie mówił
