Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26434
Stary 28.06.2010, 13:09
labtec napisał(a):Wyświetl post
bo co piknik fanie ?
Tak samo można się Ciebie czepiac że używasz herbu ssa, więc zejdź ze mnie internetowy hoolsie w kapciach.



Dzięki panowie za odpowiedź !

PIKNIK FAN i INTERNETOWY HOOLS... dzięki... od dzisiaj tak będę o sobie mówił
Odpowiedz cytując