Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26424
Stary 28.06.2010, 13:02
labtec napisał(a):Wyświetl post
Panowie, a tak całkiem poważnie zapytam, myśliscie że ewentualnie przejście Kamila Kosowskiego do Wisły jest realne ? Tylko pytam, nie myślę o budowaniu klubu na gwiazdach sprzed 5-6 lat. Tylko myślę że na Cyprze to tak raczej ku emeryturze zawodnicy się wybierają. Więc można by odratowac Kamila w pewien sposób.
Podbudowałby morale drużyny i zwiększyłby konkurencję w zespole.

Bez napinki i bluzgów proszę o odpowiedzi.
Nie jest to w tej chwili możliwe, bo Kosa podpisał kontrakt z jednym z klubów cypryjskich.
Może za rok...
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując