SpoXsteR napisał(a):

Jak mozna Zurawskiego porownywac do Mieciela ?
Ze starszyzny Zurawia mozna porownywac tylko i wylacznie do Frankowskiego, a jak wiadomo Franek jest o kilka lat starszy od Zurawskiego, i Zuraw operuje lepsza technika od Franka , wiec powinno byc dobrze..
|
Ano można. Obaj są wiekowi, obaj mieli KIEDYŚ dobrą markę w polskiej lidze, obaj wyjechali na saksy i obaj tak naprawdę kariery na zachodzie nie zrobili (z wyj, 1 sezonu Maćka w Celticu)
Dlaczego twierdzisz że nie można ich porównać?
Pozatym MAciek na europejskim poziomie grał SIEDEM LAT TEMU. Ok ja jestem w stanie sobie wytłumaczyć powszechną euforię bo wraca Maciek ale czy to będzie ten sam Maciek co kiedyś. CHYBA NIE.