Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26407
Stary 28.06.2010, 12:43
I już na forum jest euforia...A co takiego się stało? Jest Żuraw, ok. Dobry ruch ale przynajmniej dla mnie nie jest to jakieś mega wzmocnienie. Oby nie okazał się Mięcielem, 4 gole i parę dobrych meczy...Ja czekam na poważne ruchy transferowe wzmacniające drużynę. Sorry ale jeden piłkarz nas nei zbawi...

Jak dla mnie Żurawski może grać cofnięty z Brożkiem i jeszcze jednym, miejmy nadzieję bardzo dobrym napastnikiem. Z lewej Garguła lub Kirm z prawej Łobo lub Malecki. Ale potrzeba obrońców...
Odpowiedz cytując