|
I już na forum jest euforia...A co takiego się stało? Jest Żuraw, ok. Dobry ruch ale przynajmniej dla mnie nie jest to jakieś mega wzmocnienie. Oby nie okazał się Mięcielem, 4 gole i parę dobrych meczy...Ja czekam na poważne ruchy transferowe wzmacniające drużynę. Sorry ale jeden piłkarz nas nei zbawi...
Jak dla mnie Żurawski może grać cofnięty z Brożkiem i jeszcze jednym, miejmy nadzieję bardzo dobrym napastnikiem. Z lewej Garguła lub Kirm z prawej Łobo lub Malecki. Ale potrzeba obrońców...
|