|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline
|
#6321

28.06.2010, 12:28
|
Cytat:
|
Ok, kupiliśmy już Jovanicia i Żurawskiego. Teraz nam potrzeba: napastnika ( Makinwa ), drugiego napastnika: np. młody, obiecujący ten Kameruńczyk, skrzydłowego: Milinkovic, środkowy pomocnik ( tutaj się martwię, gdyż żadnym ŚP się oficjalnie nie interesujemy, a jest do wzięcia choćby Cetnarski i koniecznie potrzebny jest stoper oraz boczny obrońca. Oby w trakcie obozu w Niemczech pojawili się zawodnicy na te pozycje.
|
A Djurovski?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|