|
Ja myślę że najlepszym sposobem będzie ostre zapieprzanie w pierwszych fazach LE i to będzie najlepsza reklama za darmo na polsacie czy też tv4 Jak chłopaki dadzą z siebie wszystko dobrze grając przejdą pierwszą rundę to wielu osobom przed telewizorami się pojawi pierwsza iskierka w głowie o nieźle grają może pójdę na meczyk, druga sprawa zobaczą o jak ten stadion ładnie wygląda nie to co kiedyś i jakie ładne boisko, druga iskierka. I tylko im dać łatwy dostęp do biletów to będzie najlepsza reklama powrót Wielkiej Wisły nie żadne chwyty marketingowe tylko powrót do dobrej gry i magii.
|