|
Ile zdjęć trzeba złożyć we wniosku, przy składaniu papierów w MORDzie? 2 czy 3?
I jeszcze pytanie odnośnie egzaminu z teorii? - czy można zdawać czy w dzień kiedy przychodzimy się zapisać, czy raczej trzeba się liczyć z oczekiwaniem kilku dni?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|