Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 28.06.2010, 11:54
Ile zdjęć trzeba złożyć we wniosku, przy składaniu papierów w MORDzie? 2 czy 3?

I jeszcze pytanie odnośnie egzaminu z teorii? - czy można zdawać czy w dzień kiedy przychodzimy się zapisać, czy raczej trzeba się liczyć z oczekiwaniem kilku dni?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując