Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26382
Stary 28.06.2010, 11:51
No sory, ale jesli gosciu zagrał 50 spotkan w takim w Santosie, w lidze brazylijskiej to chyba można sie domyslać że bedzie dobrym zawodnikiem ! :/
Odpowiedz cytując