snyrting napisał(a):

No przepraszam, spale szalik i zaczne chodzić na Cracovie, bo się pomyliłem.
Padłem...
|
Zapuść też pejsy ...
Pomylić to się można gdybyś powiedział ze zagrał 50 meczów w sezonie w tym Santosie, a zagrałby 60.
To co ty zrobiłes to wykazałeś się idiotyzmem, bo wypowiedziałeś się na temat o którym nie miałeś pojęcia.
NIGDY nie trafił do nas piłkarz majacy lepsze papiery na granie niż Marcelo. A ty piepszysz o farcie z kupieniem anonimowego brazyliero z Copa Cabany.
Marcelo w wieku 20 lat rozegrał już kilkadziesiąt spodkań w 1 składzie Santosu ... - anonimowy jak hooy
Co do Żurawskiego to szału nie bedzie ale liczę na to że fajnie się zgra z Brozkiem (coś jak Frankowski-Grosicki w Jadze - tyle że na wyższym poziomie) i wprowadzi więcej pewności w naszej grze ofensywnej.
Czekam na oficjalne potwierdzenie.