Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26380
Stary 28.06.2010, 11:43
snyrting napisał(a):Wyświetl post
No przepraszam, spale szalik i zaczne chodzić na Cracovie, bo się pomyliłem.

Padłem...
Zapuść też pejsy ...

Pomylić to się można gdybyś powiedział ze zagrał 50 meczów w sezonie w tym Santosie, a zagrałby 60.
To co ty zrobiłes to wykazałeś się idiotyzmem, bo wypowiedziałeś się na temat o którym nie miałeś pojęcia.

NIGDY nie trafił do nas piłkarz majacy lepsze papiery na granie niż Marcelo. A ty piepszysz o farcie z kupieniem anonimowego brazyliero z Copa Cabany.

Marcelo w wieku 20 lat rozegrał już kilkadziesiąt spodkań w 1 składzie Santosu ... - anonimowy jak hooy

Co do Żurawskiego to szału nie bedzie ale liczę na to że fajnie się zgra z Brozkiem (coś jak Frankowski-Grosicki w Jadze - tyle że na wyższym poziomie) i wprowadzi więcej pewności w naszej grze ofensywnej.

Czekam na oficjalne potwierdzenie.
Odpowiedz cytując