Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26379
Stary 28.06.2010, 11:41
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
w wieku 33 lata można jeszcze pograć parę lat w piłę na dobrym poziomie tylko pytanie jak z jego dyspozycją skoro Omonia nie chciała go już u siebie
Mają Konstantinou, Rengifo i jeszcze jakiegoś Cypryjczyka, który w ostatnim sezonie zdobył o jedną bramkę mniej niż Żuraw. Mogli sobie pozwolić na odpuszczenie Maćka.
Powód: pomyliłem nazwiska
Ostatnio edytowane przez jova : 28.06.2010 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując