TommyTSW napisał(a):

|
w wieku 33 lata można jeszcze pograć parę lat w piłę na dobrym poziomie tylko pytanie jak z jego dyspozycją skoro Omonia nie chciała go już u siebie
|
Mają Konstantinou, Rengifo i jeszcze jakiegoś Cypryjczyka, który w ostatnim sezonie zdobył o jedną bramkę mniej niż Żuraw. Mogli sobie pozwolić na odpuszczenie Maćka.