Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
6310
28.06.2010, 11:22
Spojnie . Do srodka mamy jeszcze Gułe i Jirska który sie może obudzi
Do obrony przyjdzie 2 w miare dobrych, na skrzydlo jeden i MP mamy ;d
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423