Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26372
Stary 28.06.2010, 11:18
DDP napisał(a):Wyświetl post
Do czego to doszło, żeby wraz z przyjściem piłkarza kibice robili sobie nadzieje, że to on "może w końcu trochę zapanuje nad rozkapryszonym towarzystwem"? To ja się w takim razie pytam - Gdzie jest i co robi trener skoro nie potrafi ogarnąć takiego Małeckiego i spółki? Wracając do tematu może wleję łyżkę dziegciu w beczkę kisielu z majtek większości forumowiczów. Moim zdaniem powrót Żurawskiego nie jest trafionym pomysłem. 1000 razy wolałbym, żeby drużynę zasilali młodzi, ambitni głodni sukcesu piłkarze niż zbliżający się do piłkarskiej emerytury weterani. Sentyment sentymentem, ale jeżeli klub chce się rozwijać MUSI patrzeć w przyszłość (długofalowo) a nie zadowalać się doraźnymi strzałami.
Raczej chodzi tu o opierd*lenie naszych gwiazdek na boisku przez Żurawskiego, który nie raz potrafił to zrobić grając przed laty w Wiśle
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując