Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1572
Stary 28.06.2010, 10:54
Wydaje mi się że jakby federacja Angielska ogłosiła że wprowadza tego sędziego który siedzi przy monitorze i pomaga głównemu w spornych sytuacjach to zmusili by Fifa i Uefa do postępu... A oni mają ku temu i możliwości i powody teraz.

Ps. Przecież można powtórek tv używać tylko przy spalonych i bramkach a nie przy faulach wtedy taka decyzja techniczna jest błyskawiczna
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 28.06.2010 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując