Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26345
Stary 28.06.2010, 10:24
.



Frekwencja frekwencją, ale nikt mi nie wmówi, że doping tam był przynajmniej porównywalny z Wisłą i że mecz np. APOEL - Omonia wzbudzał u Żurawia podobne emocje co Wisła - Legia...[/QUOTE]


Jeśli chodzi o doping i atmosfere to tam dopiero maja "korbe".
Nigdy nie zapomnę kibiców Omonii jak robili doping i bawili sie u nas na meczu w Krakowie.
Lepszej ekipy od nich juz później na Reymonta pod względem dopingu nie zobaczyłem.
Odpowiedz cytując