|
Co do Żurawia mam , mieszane uczucia- na naszą ogórkową ligę napewno się nadaje tylko pytanie czy jest sens ściągania zawodnika 33 letniego na atak, jeśli np sprzedajemy Głowę który w obronie teoretycznie na wyższym poziomie może pograć dłużej.Chyba że to jest zabieg czysto marketingowy. Bo jeśli dojdzie do nas jeszcze Makinwa to jestem za, noi wzmocnienia na inne pozycję mam nadzieję że rónież będą w tym tygodniu, tak jak się tu coponiektórzy rozpisują.
|