A mnie cieszy jego powrót choćby z tego powodu, że będzie trzymał za pysk Małeckiego, czy też Brożków ;]
Może przy nim zarówno bardziej pokazać się Kirm, jak i Jirsak.
Powodzenia Maciek!!!
Cytat:
|
Jak tak już ktoś, gdzieś napisał transfer Makinwy to była przykrywka, po to aby w spokoju ugadac się z Żurawiem.
|
Głupota! Gdyby tak było, po co lecieli by do Mediolanu ;-)