Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26338
Stary 28.06.2010, 10:03
A mnie cieszy jego powrót choćby z tego powodu, że będzie trzymał za pysk Małeckiego, czy też Brożków ;]
Może przy nim zarówno bardziej pokazać się Kirm, jak i Jirsak.

Powodzenia Maciek!!!

Cytat:
Jak tak już ktoś, gdzieś napisał transfer Makinwy to była przykrywka, po to aby w spokoju ugadac się z Żurawiem.
Głupota! Gdyby tak było, po co lecieli by do Mediolanu ;-)
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 28.06.2010 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując