Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26335
Stary 28.06.2010, 09:55
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Ps.Co z Heltonem ?
do fitness klubu podobno idzie

a jeżeli chodzi o wzmocnienia w defensywie to dziwi mnie, że nikt nie zna potencjalnych nazwisk kandydatów do gry w Wisełce. Ale to dobrze, że działamy w pełnej konspiracji, liczę na obrońców ogranych i ocierających się o reprezentację swoich krajów ale to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
Odpowiedz cytując