snyrting napisał(a):

Ps.Co z Heltonem ?
|
do fitness klubu podobno idzie
a jeżeli chodzi o wzmocnienia w defensywie to dziwi mnie, że nikt nie zna potencjalnych nazwisk kandydatów do gry w Wisełce. Ale to dobrze, że działamy w pełnej konspiracji, liczę na obrońców ogranych i ocierających się o reprezentację swoich krajów

ale to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
