|
Dobra może macie racje ja tylko wyrażałem swoją opinie na temat Glika i nadal myśle że on raczej Wisły nie zbawi ale to jest moja opinia jeśli okaże się inaczej to wyjdzie to tylko na dobre Wisełce. Według mnie powinniśmy poszukać gdzieś w Ameryce Południowej może trafi się drugi Marcelo czy Arboleda.
|