Wyświetl pojedynczy post
Fred#69
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26334
Stary 28.06.2010, 09:54
Dobra może macie racje ja tylko wyrażałem swoją opinie na temat Glika i nadal myśle że on raczej Wisły nie zbawi ale to jest moja opinia jeśli okaże się inaczej to wyjdzie to tylko na dobre Wisełce. Według mnie powinniśmy poszukać gdzieś w Ameryce Południowej może trafi się drugi Marcelo czy Arboleda.
Odpowiedz cytując