Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26333
Stary 28.06.2010, 09:53
kwiatekk napisał(a):Wyświetl post
Jak tak już ktoś, gdzieś napisał transfer Makinwy to była przykrywka, po to aby w spokoju ugadac się z Żurawiem. Dopóki nie zobacze konferencji prasowej z Magicem to nie uwierze! Oby nie było jak z Onyszko... już był w drodze do Krakowa, a tu Wojciechowski z przed nosa nam gwizdnął charyzmatycznego goalkeepera.
To była inna sytuacja.
Żurawski przychodzi już nie dla pieniędzy, a dlatego że jest Kasperczak i w Wiśle chciał zakończyć karierę.
Co jak co, ale możemy już witać Żurawskiego.

Odpowiedz cytując