Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26330
Stary 28.06.2010, 09:49
Fred#69 napisał(a):Wyświetl post
Panowie może przypomnijcie sobie taki mecz z Portugalią 2-1 i tam było kilku piłkarzy z naszej ligi którzy wtedy błysnęli czyli kiedyś byli tacy piłkarze tylko teraz nasza liga zmierza gdzie zmierza ale to nie znaczy że Wisła ma staczać się za nią.
Tamta Portugalia potrafiła męczyć się nawet z Armenią (1-0 u siebie i 1-1 w Erewaniu). Nie porównuj ich do obecnej Hiszpanii, bo to nie jest ten sam poziom.
Odpowiedz cytując