Fred#69 napisał(a):

|
Panowie może przypomnijcie sobie taki mecz z Portugalią 2-1 i tam było kilku piłkarzy z naszej ligi którzy wtedy błysnęli czyli kiedyś byli tacy piłkarze tylko teraz nasza liga zmierza gdzie zmierza ale to nie znaczy że Wisła ma staczać się za nią.
|
Tamta Portugalia potrafiła męczyć się nawet z Armenią (1-0 u siebie i 1-1 w Erewaniu). Nie porównuj ich do obecnej Hiszpanii, bo to nie jest ten sam poziom.