Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26324
Stary 28.06.2010, 09:29
Fred#69 napisał(a):Wyświetl post
nie chcę się kłócić ale Glika zacząłem obserwować odkąd wrócił ze swoich wojaży po Hiszpanii i nigdy dla mnie nie prezentował jakiegoś nadzwyczjnego poziomu. Najlepszym przykładem jego przeciętności był mecz z Hiszpanią gdzie kręcili nim jak g***** w betoniarce, przypomne ci że szukamy zawodnika na Europejskie Puchary a nie na walke o środkową część tabeli.
No tak. Taki Głowacki to dopiero pokazałby Villi i Inieście gdzie raki zimują. Od razy by go Real kupił.
Litości. W naszej lidze od lat nie było piłkarza, który potrafiłby błyszczeć w spotkaniach z takimi rywalami.
Ocenianie piłkarzy przez pryzmat meczu z Hiszpanami nie ma sensu.
Odpowiedz cytując