Fred#69 napisał(a):

|
nie chcę się kłócić ale Glika zacząłem obserwować odkąd wrócił ze swoich wojaży po Hiszpanii i nigdy dla mnie nie prezentował jakiegoś nadzwyczjnego poziomu. Najlepszym przykładem jego przeciętności był mecz z Hiszpanią gdzie kręcili nim jak g***** w betoniarce, przypomne ci że szukamy zawodnika na Europejskie Puchary a nie na walke o środkową część tabeli.
|
No tak. Taki Głowacki to dopiero pokazałby Villi i Inieście gdzie raki zimują. Od razy by go Real kupił.
Litości. W naszej lidze od lat nie było piłkarza, który potrafiłby błyszczeć w spotkaniach z takimi rywalami.
Ocenianie piłkarzy przez pryzmat meczu z Hiszpanami nie ma sensu.